KONST / Litografier / Färglitografi 13914401
nr 1391 4401
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 85, PT. Motivet: 53x38cm, yttermått inklusive ram: 72x57cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:11:02
19/4 18:39:40
1.000 kr
19/4 19:21:30